Teen Choice Awards: Hilary Duff - Gossip girl / hlasuj TADY

menší HIATUS - malujeme celý dům, po dodělání budu opět aktivní ;)

Květen 2008

Photoshoot 01 - War Inc.

11. května 2008 v 8:27 | Teri |  →2008←
Téma: → Hil with John
Počet obrázků: → 6

Interview pro L.A.

11. května 2008 v 8:13 | Teri |  →Hot news←
Takže jelikož se mi 3x tento rozhovor, který jsem překládala, smazal, musela jsem si článek půjčit od Hil*An ( zdroj dole ), protože už na to fakt nemám náladu, poprvé se mi to neuloží, po druhé mi to smaže sestra a po třetí si to omylem smažu sama .... Já mám teda úroveň :D
________________________________
Los Angeles confidential:Ona je ve filmu úžasná!
JP:To není Lizzie McGuire.
John Cussack: Víte, když přišla do filmu osobně jsme jí neznali. Věděli jsme že chce v tom filmu hrát, její role potřebovala hodně kuráže navíc když jste známý jako popová hvězda..Nemyslím že někdo z nás tušil že je tak nadaná jako Sir Ben Kingles, Joan cusack nebo Maria Tomei nebo stejně inteligentní. Ale ona vydržela, je stejně charismatická a úžasná jako ti tři jmenovaní.
ML:vážně, ona je odvážná!
JP: fakt moc. Hodila si škorpiona do kalhot!!! Johny měl by jsi říct, že v příští show lidé uvidí i klip.
ML:je to úžasný!
JP: Pro film jsme napsali scénu(pro Hilary postavu-Yonicu Babyyeah) kdy má orálně uspokojit hadici. Když jsme ale obsadili Hilary řekli jsme si:okej, přepíšeme to!" Ale ona to udělala!
JC: A udělala to velmi velmi pomalu. Jako kdyby lízala zmrzlinu. Bylo to lepší než jsme si to představovali při psaní scénáře. Byli jsme vedle a ona byla spokojená.
A jaké pocity a dojmy má ze své role, obsazení, tvůrců a celého filmu samotná Hilary?

Hil na gala večeru Fashion & Fantasy

8. května 2008 v 10:03 | Teri |  →Hot news←
Hned jak s Mikem doletěli letadlem do New Yorku, kde je čekalo plno akcí, vrhli se na první, čímž byl gala večer Fashion & Fantasy ( celým názvem se party jmenovala MET Superheroes: Fashion & Fantasy Gala ! - přeloženo jako MET super hrdinů: Moda a Fantazie ). Hilary si na tuto událost vala nádherné stříbrné šaty a vlásky si sepla do krásného ohonu, ale ani Mike nezůstal pozadu a k Hilary doplnil svůj oblek v podobě černé. Moc jim to 6.5.2008 večer slušelo, prostě Hil se umí oblíkat !:) Gala večer se udál v Metropolitan Museum of Art's Costume Institute Gala, kam přišla spousta lidí, co Hilary obdivovali za její pžasnou roli a zašla si za ní i Fergie ze skupiny The Black Eyed Peas, se kterou se na konci vyfotila ... :) Tak to abychom se přidali, že ... :D
A s Fergie:
_______________________________
Text: by Teri

Hiluš na letišti v L.A.

8. května 2008 v 9:30 | Teri |  →Hot news←
Hilary byla s Mikem dne 4.5.2008 viděna na letišti v Los Angeles, kde právě nastupovali do letadla, které je mělo dovést do New Yorku, kde čeká Hil plno akcí okolo filmu War Inc ! Samozřejmě jako každá holka Hil se celkem odletu bála, protože se bojí výšek, ale její přítel Mike na ni dal pozor a oba to nakonec překonali ... :) Premiéra filmu se dokládá na 23. května takže se určitě těšte, protože to bude bomba :)
Hil to tam sluší a po boku Mika, který vypadá jako hastroš, ale zároveň má fešný ohoz, se navzájem doplňují ... Mě se tedy jejich outfit moc líbí, aspoň se nehlídají v modě jako každý jiná celebrita, protože ví, že stejně budou pořád vypadat krásně :) A ten culík se jí moc poved, ostatně v culíku jí to moc sluší a já nevím proč, ale asi víc než v rozpuštěných vlasech, i když ona vypadá krásně pořád.
_________________________________
Text: by Teri

Pure and White

8. května 2008 v 9:00 | Teri |  →Hot news←
Copak se to na trhu objevilo za new bělounký mobil ? Mě se tedy mocinky líbí, má svůj styl a hlavně patří Hilary Duff, vlastně značce Hilary Duff ! Mobil je véčko značky LG KG225. Tak to abych si ho šla koupit, že ... Ale pozor, to není všechno, co se s tímto mobilem v obchodech jako je Allphones, Australia Post, Optus World, Big W, Target, Kmart, Telechoice a Dick Smith prodává ! Obdržíte také vůni With Love ( mimochodem, název se také vztahuje k písničce na albu Dignity ) v lahvičce o objemu 1,2ml ! Já si teda ještě nikdy k této vůni nečichla, ale určitě voní božsky ! Je jen otázkou času, kdy se tento new trend objeví v našich obchodech, ale určitě to nebude za týden nebo za dva, protože naše obchodní střediska jako je Tesco nebo Lidl se teď zaměřují úplně na něco jiného .. :)

Hil na konferenci

7. května 2008 v 19:50 | Teri |  →Hot news←
Hilary si nemohla nechat ujít ani konferenci, která se konala 3.5.2008 . Ptáte se, jaké bylo téma ? No jasně, ti, co si to mysleli, myslím, že měli pravdu, mluvila o filmu War Inc, který má za chvilku premiéru a podobě filmu ! Už se na něj těšíte ? Já moc, ani se nemůžu dočkat ! Hilary si po dobu konference zkoušela mluvit do mikrofonu, sice zpočátku vůbec nefungoval a Hilary musela mluvit jen tak na prázdno, ale stačilo do něj jen bouchnout ... :D
__________________________________
Text: by Teri

Hilary nakupuje s kámoškou

7. května 2008 v 19:29 | Teri |  →Hot news←
Hilary byla viděna 3.5.2008 odpoledne se svou kamarádkou ze školy, do které teď už sice nechodí, ale jsou to stále dobré kamarádky, které si rády zajdou na nákupy ... Hilary si se svou kámoškou udělaly skvělé odpoledne a v Los Angeles brouzdaly obchodami s obuví nebo s hadříkama ... Nehly se od sebe ani na krok, protože si měly co popovídat, to už ale ostré uši paparazziů neslyšely, takže vám tu přináším aspoň fotky, kde Hil vypadá krásně, ta zelená jí prostě moc sluší :)
___________________________________
Text: by Teri

Návrat z MTV TRL

6. května 2008 v 10:27 | Teri |  →Hot news←
Ti paparazzi jí snad nikdy nedají pokoj !!! Ale dají, vážení přátelé, pokud to nebude taková slavná hvězda, kterou je doteď, tak jí dají pokoj, ale myslím, že Hil si slávu zaslouženě vydobila a líbí se mi, že tím to ještě nekončí. Paparazzi vyfotili Hilary a Mika, jak šli spolu ze show MTV TRL dne 29.4.2008. Hilary se vrací do hotelu v New Yorku, kde se konečně po dlouhém dni vrhne na postel ... A co dělají potom ??? Nechce se překvapit nebo použijte svou fantazii :)
___________________________________
Text: by Teri

Jsem zpět !

6. května 2008 v 10:05 | Teri |  →Teri's Diary←
Nevím, jestli jste rádi nebo ne, ale já jsem ráda, že jsem zase zpět ve hře a spolu s vámi budu moct doplňovat další článečky o Hil ... Jak už jsem se dívala na mé zdroje, mají toho tam požehnaně a já vidím, ž mi i ty tři nebo čtyři dny utekli jako voda a o Hil se píše kde jen může :) Takže se prosím na mě nezlobte, když tu budu zveřejňovat všechny staré zprávy, které vás sice budou nudit, ale já budu jen ráda, když si je sem dám a po roce třeba budu vzpomínat na to, co a kdy Hilary minulý rok dělala ... :)

Příběh s Hilary ...

2. května 2008 v 12:12 | Teri |  →Trapasy a příběhy←
Tak nevím, co mám dělat ... Žádné příběhy s Hilary jsem v časácích nenašla a trapasy taky ne, asi se Hilary nikde nestali, nebo já nevím ... A samozřejmě nechci kopírovat z jiných blogů, tak raději nebudu mít tuto rubriku zaplněnou ... Ale:
Napadlo mě, že bych mohla psát smyšlený příběh, kde bude hrát v hlavní roli Hil ... A proč ? Baví mě psát různé zajímavé příběhy ve stylu hororokomedie a hlavně mám prý talent ... Pokud chcete vidět, jaký mám "talent", tak mě nechte, abych napsala nějaký ten příběh ...
A proč se ptám vás, když je to vlastně můj blog ? Záleží mi na vašem názoru, abych se nedělala s něčím, co tu nechcete a co nepřijímáte ... Tak prosím v anketce hlasujte, jestli nějaký ten příběh chcete nebo ne, já už mám jasno ... A vy ?

Mr. James Dean - MP3

2. května 2008 v 12:05 | Teri |  →MP3←
A tady máte MP3, která se vám jistě bude hodit a hlavně líbit, znáte ji z videa, které jste si mohli pustit ... Tak ať vám poslouchá :D
Mr. James Dean - najdete ZDE

Text - Mr. James Dean

2. května 2008 v 11:55 | Teri |  →Texty←
Hih, tato písnička, která vám možná bude připadat depresivní, má dokonce i text, který vám zrovna teď přináším !:D
__________________________________
All the king's horses
Wouldn't make me believe
Even when the walls come crashing down
You still can never be
A rebel without a cause
A rebel to the first degree
Why don't you stop trying so hard?
Cause there's no men, man enough to be

Another James Dean
You're nothing like him
So don't call me friend
Cause you're nothing like me
Even when the world stop turning
There will never be another James Dean
You'll never be James Dean

All the faces you're making
Save it for the scene
All the people you're faking
Why was it only me?
Who saw right into your eyes
And you're just not so deep
I've had too many cries
Mr. Prince Charming
Sorry, you could never be

Cause you're nothing like him
So don't call me friend
Cause you're nothing like me
Even when the world stop turning, the world stops turning
Now you move to the move to the next town
Next set, next girl, have fun baby
I'm taking back my world

Here we are face to face
Same energy, you and me
Don't wanna be enemies [x5]

Mr. James Dean

2. května 2008 v 11:53 | Teri |  →Videa←
Tak po dlouhé době vám sem dávám videjko s Názvem Mr. James Dean ( překlad je vlastně stejný, je to Pan James Dean ). Určitě se vám bude líbit, je rychlá a liší se od ostatních svým tempem a vůbec celým rytmem ... Tak se hezky usaďte a vžijte se do písničky :)


Hil na máj nakupovala

2. května 2008 v 10:49 | Teri |  →Hot news←
Jak jistě každý ví, Hil je královna mody a také ji nakupování různých hadříků nebo drobností baví ... A proto taky na první máj ( 1.5.2008 ) si zašla do supermarketu Vons ! Koupila si určitě nějaké krásné hadříky, protože se chystá na další show, do kterých je pozvaná ... A jaké ty show jsou ? To se dozvíte po mém příjezdu, kde budu makat jako ... Jako Hil !:)
Hilary si nedělala starosti s oblečením, které si do obchodu vezme, ale ten šáteček jí ohromě sluší, to se musí nechat ... Celkem by mě zajímalo, co si koupila, ale jak je vidět, tašky v jejích rukou prozrazují, že nepůjde jen o oblečení :)
___________________________________
Text: by Teri

Hil odchází z hotelu v NYC

2. května 2008 v 8:20 | Teri |  →Hot news←
Než odjedu, mám ještě chvilku čas přidat pár článků, takže nebudu zahálet a jdu se činit, pár článků na rozloučenou ... :)
Jak můžete vidět, Hilary a Haylie Duff společně s Mikem odchází 30.4.2008 z hotelu v New Yourk City ( to je zkratka NYC ) po náročném dni. Hilary toho za sebou měla hodně, jak už jste mohli vidět a tak se ani nemůžeme divit, že je vyčerpaná. Ale copak by Hil neudělala pro své věrné fanoušky ! Cestou z hotelu ochotně rozdává autogramy na všechny strany o přesto, že je k smrti unavená a potřebuje si nutně odpočinou, pro fanoušky by se klidně ztrhala :)
___________________________________
Text: by Teri

Prosím, Help !!!

1. května 2008 v 16:27 | Teri |  →Teri's Diary←
Víte ... Jsem strašně zamilovaná do jednoho kluka, se kterým jsem se seznámila na táboře v Třebíči ... Od té doby jsme se dali dohromady a jsme celkem šťastní ... Jenže ...
Tomáš ( tak se ten kluk jmenuje ), byl v prosinci nemocný, trpěl horečkami a pořád se mu zvyšovaly ... Prášky nezabírali, a tak se Tom dostal do nemocnice, kde potom upadl do komatu a od ledna v něm stále leží. Nemocnice zkoušela opravdu všechno, ale žádné prášky, co do něj cpali, nezabírají ... Pořád má zvýšenou horečku 45,2 a vůbec o sobě 5 měsíců neví ...
V sobotu 3.4.2008 půjde na operaci na probuzení elektrickým šokem. Lékaři říkali, že je šance, že to i nepřežije, ale jak se říká, naděje umírá poslední a já věřím, že to zvládne ... A proto vás prosím, abyste na něj v sobotu mysleli, protože se prá říká, že to pomáhá, aby se zase uzdravil ... Budu vám moc vděčná, prosím držte mu palce a myslete na něj ... Víc od vás nežádám ...

Do 4.1. tu nebudu

1. května 2008 v 16:21 | Teri |  →Teri's Diary←
Sice se mi nikam nechce, ale budu muset jet ... Pojedem za sestřenkama do Hořic, což je od naší vesničky vzdálené 230 kilometrů ... Chtěla jsem přidat tolik článků o Hi, protože je vždycky co přidávat, ale bohužel to není možné, protože budu muset někde po městě lítat se sestřenkami a kupovat trapný hadry, které stejně nebudu nosit ... Neříkám, že se nerada oblíkám, to zase ne, ale stejně se mi nikam nechce ... Chci jen, aby jste věděli, že na blog nekašlu, jen tu nejsem ... Nechci, aby si někdo myslela, že jsem se vybodla na blog a oddělá si mě ze SBéček, to by mě opravdu mrzelo.
Dneska jsem možná ještě něco přidám, ale fakt nevím, budem balit, páč jeden na návštěvu, tak se na mě prosím nezlobte ... :)
Tak se tu na chvilku mějte a hned jak dorazím, budu zase psát jako divá :D

Regis A Kelly - new fotky

1. května 2008 v 16:10 | Teri |  →Hot news←
Jak určitě víte, Hilary navštívila 28.4.2008 show Regis and Kelly, kde si to parádně užila ... Našla jsem další 3 fotečky, které vám prostě musím ukázat, jsou z doby, kdy se Hilary připravovala na výstup i v reklamách, kde se o ni starali vizážisti, aby vypadala krásně a svěže ... Né že by to Hil potřebovala, ale v zákulisí bylo rušno !:)
A tady jsou ty new fotky, doufám, že se budou líbit. Hil na nich vypadá úžasně, jak jinak, ale ti vizážisti ji stejně nedají pokoj. Poslední fotka je vážně víc než povedená ... :D
_________________________________
Text: by Teri

Hiluš v ABC News Now

1. května 2008 v 15:59 | Teri |  →Hot news←
Juj, Hil dokonce i 30.4.2008 stihla show ABC News Now !!! Musela být po ní určitě moc unavená, ale pojďme si říct, o čem vůbec pořad byl ... Hil tu probírala s moderátorkou věci o filmu War Inc jako jsou pocity z filmu a hodnocení ... Samozřejmě se to neobešlo o tom, co si Hil o filmu myslí a co u něj prožila ... Myslíte, že tolik toho nemůže být v jednom videu ? No, však toho video není jen na 3 minuty ... :D
_____________________________________


Text: by Teri


Hilary o filmu War Inc v AOL

1. května 2008 v 15:53 | Teri |  →Hot news←
Nechápu, jak to jeden den stihla, ale přesně 30.4.2008 se zúčastnila také show AOL, kde povídala s moderátorkou o filmu War Inc ... Video je sice velmi krátké a nejsou v něm žádné scény z filmu, to vás ale nemůže odradit od toho, že tam bude Hil povídat o filmu, co k němu cítí a co si myslí o filmu, ve kterém si dokonce nechala černou paruku !:)
_____________________________________


Text: by Teri