Teen Choice Awards: Hilary Duff - Gossip girl / hlasuj TADY

menší HIATUS - malujeme celý dům, po dodělání budu opět aktivní ;)

Červenec 2010

23/7 nákup v BH

24. července 2010 v 11:27 | Teri |  →Hot news←
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
Než zmizím, jelikož dneska malujeme místnost, ve kterém sídlí můj počítač (důvodem, proč teď moc nejsem na internetu a nekomentuju SBéčkům jejich články je malování celého našeho domu....háček je vtom, že musí pomáhat každej, protože máme obrovskej barák :D), dám vám sem ještě candies ze dne 23.7.2010, kdy si dopoledne Hil ještě před návštěvou salonu šla nakoupit do jednoho obchůdku s potravinami, k uchu měla přilepený mobil a samozřejmě telefonovala. Můžeme se jen domnívat, s kým tak dlouho telefonovala......

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

23/7 návštěva salonu

24. července 2010 v 11:21 | Teri |  →Hot news←
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
Den poté, tedy 23.7.2010 paparazzi vyfotili opravdu obsáhlý set fotek, na kterém jde Hilary ze salonu Byron Williams v Beverly Hills. Kromě pravidelného cvičení je to hned druhá činnost, kterou teď Hilary provozuje čím dál více a po shlédnutí fotek jsem musela žasnout - upravené vlásky jí ohromně seknou! Letní jednoduchý outfit ani v nejmenším nezakrývá její odpočatost a přirozenou krásu :)

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

Objevilo se také krátké video, ve kterém Hilary přechází silnici a míří ke svému autu, kdy ji jedna z paparazzi pozdraví a řekne jí, že "look amazing" :D


22/7 odjezd z restaurace

24. července 2010 v 11:12 | Teri |  →Hot news←
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
22.7.2010 byla Hilary se svým snoubencem Mikem spatřena v pozdních večerních hodinách, jak spolu odchází z restaurace Boa v Santa Monice (Kalifornie). Jak už z fotek můžete poznat, Hilary není ve své kůži, snaží se sice rozdávat úsměvy, ale je zřejmé, že na tom není moc dobře...zklamaný výraz se snaží schovávat, ale jak jde vidět, operace nezdařena....co si myslíte vy?

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

"Stay Cool" - zrušeno ?!?

24. července 2010 v 11:04 | Teri |  →Movie news←
Tato zpráva během několika minut obletěla svět a u některých fanoušků to vzbudilo značné rozpolcení... Film Stay Cool, kde si Hilary zahrála hlavní roli Shasty O'Neil se bude kvůli nedostatku finančních prostředků rušit!! Na oficiálních web-stránkách Polish Brothers (ředitelé filmů) si můžete přečíst podrobnosti...ehm, abych pravdu řekla, tak jsem dost zklamaná, protože jsem se na film hrozně těšila :-/

http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Perez H. o Hilary: Co to děláš, holka ?

24. července 2010 v 10:52 | Teri |  →Články o Hil←
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
Jak to tak vypadá, začíná být Hilary čím dál tím víc diskutovanější, alespoň na stránce Perez Hiltona, který vyjádřil nesouhlas nad Hilaryiným počínáním. ,,Co to děláš, holka ? Proč jsi ze showbussinesu utekla ? Byly to úžasný časy! Moc nám všem chybíš a je čas na comeback!" Tohle nejsou jediné fráze, které na svém drb webu píše akteré po internetu kolují. 20.července se dokonce objevila zpáva o tom, že i když se provdala za "jakéhosi" Mika, neměla by přestat pracovat. Zmiňuje se také o Hilaryiné účasti v seriálu Gossip Girl, kde si zahrála Olivii Burke (za kterou je nominována, hlasujte každý den zde): ,,V té roli byla naprosto úchvatná, měla by podobnou action zopakovat!"

Hil in InTouch GE

24. července 2010 v 10:31 | Teri |  →Články o Hil←
A další scany,tentokrát se Hilary objevila v německém vydání světoznámého časopisu InTouch (vychází i u nás) na srpen 2010, mluví se hlavně o jakémsi kompromisu mezi Hilary a Mikem, také tam naleznetemoc pěkné fotky jejich nového luxusního domu v Beverly Hills, kde také žijí hvězdy jako je Ashley Tisdale, nebo Miley Cyrus.

↓ Click na celý článek ↓
http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Hiluš in magazine Maxim

24. července 2010 v 10:23 | Teri |  →Články o Hil←
V americkém časopisu Maxim magazine je opět diskutován žebříček Top 100 nejsvůdnějších žen a samozřejmě tam nemůže chybět ani Hilary, které už v tomto časáku věnovali několik stránek. Obsadila 27. místo, což je podle mě neobvyklý skok z roku 2009, kdy se prý podle komentáře k jejímu obrázku proměnila v sexy dračici.

imagebam.com

Holka pro všechno

22. července 2010 v 8:08 | Teri |  →Teri's Diary←
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
Brý ráánko!
Chtěla bych se už dopředu omluvit za to, že nebudu pravidelně přidávat články - důvodem je totálně nabitý prázdninový program! Mám spoustu brigádění a teď nemluvím jen o pracování na poli, ale taky umývání aut a práci ve skladu! Jojo, jsem prostě holčina pro všecko :D Navíc je děsné vedro a nechci se pařit u complu (před horkem se dokonce neschovám ani doma - kamkoliv se hnu, už cítím, jak mě polívá horkost a začínám se potit 0:-))
Jen co oběhnu SBéčka, tak plánuju vyrazit ven dřív, než mě to vedro zkolí :D
Neuvařte se mi tady♥

Teri:-*

Haylie: Datum svatby neznámé

22. července 2010 v 7:58 | Teri |  →Podcast←
Haylie Duff se objevila v televizní show "Wendy Williams Show" a mluvila o své nové hře "Love,Loss And What I Wore", která měla nedávno premiéru (mohli jsme vidě obě sestry Duffovy). Rozhovor se na chvíli stočil i na její mladší sestru Hilary a jejího snoubence Mika Comrieho: ,,Popravdě - ani jeden z nich nezná přesné datum svatby, ale jisté je, že Hilary nosí zásnubní prsten a je hluboce zamilovaná!"


19/7 s mamčou na večeři

21. července 2010 v 8:10 | Teri |  →Hot news←
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
19.7.2010 byla Hilary večer spatřena se svou maminkou Susan, jak odchází z restaurace Mastro Steakhouse sídlící v Beverly Hills. Jakmůžeme vidět na fotkách, kterých je bohužel po málu, Hilary má na rtech úsměv a na sobě dokonalý večerní outfit skládající se z lehkého letního trička, kostkovanými kalhoty a psaníčkem na drobné věci. V poslední době je Hiluš se Susan viděna stále častěji a častěji.....že by šlo o přípravy na plánovanou svatbu ?

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

Hilary a Mike: Svatba už brzy ?!?

21. července 2010 v 8:03 | Teri |  →Články o Hil←
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
Včerejší paparazzi fotky na internetu doslova rozpoutaly bitku o články týkající se Hilaryiné svatby. Hil si totiž se svou mamkou Susan zašla do šperkařství XIV Karats LTD. Že by se chystala na brzkou zamýšlející svatbu ?
Nic oficiálního se zatím neví, ale všechno, co teď Hilary dělá, nasvědčuje tomu, že už se rozhodla a svatku se svým snoubencem Mikem Comriem chce uspořádat co nejdříve. Jedním z vodítek také můžeme uvést pilné a časté chození na tréninky se svým osobním trenérem Harleyim Pasternakem, když se na Hil podíváme teď, tak musíme uznat, že její postava se neuvěřitelně změnila - štíhlé tělo, každodenní chození do kadeřnictví a teď ještě vybírání šperků!

Top 20 Nejvlivnějších Teen stars

20. července 2010 v 8:27 | Teri |  →Žebříčky←
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
TV.com na internetu zveřejnilo další ze svých aknet, Hilary tam samozřejmě nemí chybět! Jde o anketu týkající se Top 20 Nejvlivnějších Teen Stars, které nějakým způsobem ovlivnili svou dobu, a musím říct, že Hilary a její seriálová postava Lizzy McGuire měli ve své době opravdu všechny teenagery omotaný kolem prstu, takže není divu, že nám Hiluška obsadila krásné 13. místo!;)

1. Molly Ringwald
2. Britney Spears
3. Rob Lowe
4. 'Beverly Hills 90210' Cast
5. David Cassidy
6. Lindsay Lohan
7. Anthony Michael Hall
8. Mary-Kate a Ashley Olsen
9. Miley Cyrus
10. 'Saved by the Bell' Cast
11. Michael J. Fox
12. NSYNC
13. Hilary Duff
14. Jushua Jackson
15. Allysa Milano
16. Kirk Cameron
17. Sarah Michelle Gellar
18. Alicia Silverstone
19. New Kids on the Block
20. Joe Lawrence

17/7 oběd a nákup v Beverly Hills

20. července 2010 v 8:10 | Teri |  →Hot news←
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
Přináším další candies, tentokrát paparazzi Hilary zachytili v Beverly Hills se svojí mamkou Susan, kde si obě zašli do luxusní restaurace Pastaio II. Hil svou mámu už hodně dlouho neviděla, takže si měli xo říct, byli spolu viděny ještě po obědě v obchůdku XIV Karats LTD s přepychovými šperky. Že by se Hilary chystala na nějakou důležitou akci a potřebovala k tomu Susanin názor ? Uvidíme, Hil na sebe určitě nenechá dlouho čekat a brzy prozradí, co chystá, my se mezitímmůžeme podívat na krásný set candies, kde měla opět úplně dokonalý outfit laděný do černa, červenou rtěnku a vyfoukané, upravené vlásky. Vypadala prostě krásně!!!♥

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

K fotečkám se objevilo i video, jak Hilary vystupuje z auta a předává Susan nějaké papíry, vzápětí se jdou usadit do restaurace na oběd, takže určo zkoukněte, abyste měli představu, kde Hiluška obědvala!;)


Brigádění a nový blog

17. července 2010 v 9:35 | Teri |  →Teri's Diary←
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
Brý ráánkoo,
ha, nadpis asi hovoří jasně, dneska mě opět čeká brigáda po širým pálícím sluncem!!! Budem sedět pod stromem, srkat ledovou vodu a budem odpočívat....eh, takovýho něco bych si představovala já, bohužel pravda je jiná - půjdem makat na pole. Je jedno, co budem dělat, co budem čistit a jak rozlehlý to pole bude, protože slunce si nás najde....ono je totiž jako Matrix - je všude xD
A co se týče nového blogu - ne, opravdu jsem si nezaložila nový a opravdu tento blog neopustím! Tato informace vlastně nezmění chod tohoto blogu, jen jsem se stala adminkou na tvd-daily a jelikož dneska obě dvě holky odjíždí, měla bych něco přidat. Poprvé v životě jsem ráda, že o Hil v poslední době nejsou žádné novinky! To bych totiž s přidáváním u complu seděla ještě hodně dlouho...a zavařenej mozek si dovolit nemůžu xD

Teri:-*

12/7 video dodatek

17. července 2010 v 9:26 | Teri |  →Hot news←
Jak už jsem se zmiňovala, video z večerní doby 12.7.2010, kdy si Hilary zašla společně s Mikem na koncert v punkovém stylu, se sice objevilo, ale nebylo v dobré kvalitě. Konečně se ale na youtube.com objevilo oficiální videjko v přijatelné kvalitě!
Můžete v něm vidět hvězdy jako jsou Jack Lawless, Jessica Biel, Joe Jonas, John Taylor a Kevin Joe, Kevin Jonas, Mike Comrie, Tommy Lee a samozřejmě taky náš páreček - Hilary s Mikem. Myslíte si, že po tom náporu paparazzi foťáků bude Hil ještě někdy normálně vidět ?:D


15/7 vášnivá shopping girl

16. července 2010 v 8:41 | Teri |  →Hot news←
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
Opět jsou tu candies, tentokrát ze dne 15.7.2010, kdy byla Hilary vyfocena konečně ve svém živlu. V nakupování! Hil byla vždycky vášnivou nákupčí, nikdy neodolala krásným botkám, hadříkům nebo doplňkům. Teď ve svém volném čase brouzdala po Beverly Hills a přecházela z jednoho obchodu do druhého, tytofotky byly chyceny právě z obchodu Gucci, světoznámé proslulé značky kabelek! Hiluš má na sobě opravdu krásné černé společenské šaty doplněné botkami s tenkými páskami. Vypadala senzačně, skoro jako by šla někam do divadla!:)
Fotek je požehnaně, paparazzi zase jednou udělali action a činili se, doporučuji shlédnout!

Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

Hilary in OK! magazine

15. července 2010 v 8:57 | Teri |  →Články o Hil←
A konečně přináším scany z veleúspěšného zahraničního magazinu ok! na červenec 2010 (v zahraničí ještě stále v prodeji, takže Američani zatím můžou ještě nakupovat :D)!

1. scan
Mluví se o tzv. dietě pěti, kterou vymyslel a ztvárnil osobní trenér Harley Pasternak. Dieta zpočívá v tom, že v malých dávkách váš jídelní harmonogram zpočívá: snídaně-svačina-oběd-svačina a mezi těmito jídly najdete čas na 5minut posilování jiné části vašeho těla, čímž se posilí všechny partie a vy si nebudetemuset upírat ani jednu dobrůtku (povolen jeden "žrací den"). Harley Pasternak jako zářný příklad uvádí naši Hiluš, která tímto dietním programem žije.
http://lovely-hilary-duff.blog.cz

2. scan
Časopis taky nabízí exkluzivní článek o čerstvě zasnoubených celebritách a jejich snubních prstýnkách! Inspirujte se podle celebrit a nakoukněte do tajů mužských vkusů na prsteny. Která celebrita byla u vybírání a kterou jejímiláček zaskočil ? Koukněte na scan a porovnejte prstýnky našich hvězdiček jako je Hilary Duff, Penélope Cruz nebo Jana Cramer!
http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Hil in Seventeen magazine

15. července 2010 v 8:48 | Teri |  →Články o Hil←
V magazínu Seventeen též vycházejícího až v srpnu 2010 se mluví o tzv. "roztomilých trendech, které musíte vyzkoušet", mezi nimi se objevili jvězdičky jako Taylor Momsen, nebo naše Hilary, kde píšou o jejích dioptrických brýlích, které můžeme někdy vidět na candies. "Když už musíte nosit brýle, proč to nevzít trochu jiným způsobem ?" hlásá titulek pod černými obroučky a smějící se Hil na obrázku,která je zabalená do trendy šedé šály :)

http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Hiluš in Cosmopolitan USA

15. července 2010 v 8:40 | Teri |  →Články o Hil←
Na následující měsíc (srpen 2010) pro nás americký modní časopis Cosmopolitan připravil jednu speciální stránku věnovanou nejvíc hit jeansům tohoto léta a jako hlavně představitelku tohoto hitu dali jako příklad Hilary Duff!!! Na scanu můžete vidět od nejsvětlejších po nejtmavší s různými odstíny, Hilary zvolila ležení tmavší jeansy s černým tílkem podtrženým bílou kabelkou.

http://lovely-hilary-duff.blog.cz

13/7 na cvičení

14. července 2010 v 8:39 | Teri |  →Hot news←
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
Hned po koncertu (předešlé candies) se Hilary objevila v ranních hodinách ve West Hollywoodu z odchodu z tělocvičny se svým osobním trenérem Harleyim Pasternakem. Hil u auta patřící Mikovi, který pro ni osobně přijel, telefonuje, má však obvzlášť dobrou náladu, protože fotografům bez skrývání pozuje. Konečně úplně dokonalý set fotek!!!

Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album