Teen Choice Awards: Hilary Duff - Gossip girl / hlasuj TADY

menší HIATUS - malujeme celý dům, po dodělání budu opět aktivní ;)

→Články o Hil←

Perez H. o Hilary: Co to děláš, holka ?

24. července 2010 v 10:52 | Teri
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
Jak to tak vypadá, začíná být Hilary čím dál tím víc diskutovanější, alespoň na stránce Perez Hiltona, který vyjádřil nesouhlas nad Hilaryiným počínáním. ,,Co to děláš, holka ? Proč jsi ze showbussinesu utekla ? Byly to úžasný časy! Moc nám všem chybíš a je čas na comeback!" Tohle nejsou jediné fráze, které na svém drb webu píše akteré po internetu kolují. 20.července se dokonce objevila zpáva o tom, že i když se provdala za "jakéhosi" Mika, neměla by přestat pracovat. Zmiňuje se také o Hilaryiné účasti v seriálu Gossip Girl, kde si zahrála Olivii Burke (za kterou je nominována, hlasujte každý den zde): ,,V té roli byla naprosto úchvatná, měla by podobnou action zopakovat!"

Hil in InTouch GE

24. července 2010 v 10:31 | Teri
A další scany,tentokrát se Hilary objevila v německém vydání světoznámého časopisu InTouch (vychází i u nás) na srpen 2010, mluví se hlavně o jakémsi kompromisu mezi Hilary a Mikem, také tam naleznetemoc pěkné fotky jejich nového luxusního domu v Beverly Hills, kde také žijí hvězdy jako je Ashley Tisdale, nebo Miley Cyrus.

↓ Click na celý článek ↓
http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Hiluš in magazine Maxim

24. července 2010 v 10:23 | Teri
V americkém časopisu Maxim magazine je opět diskutován žebříček Top 100 nejsvůdnějších žen a samozřejmě tam nemůže chybět ani Hilary, které už v tomto časáku věnovali několik stránek. Obsadila 27. místo, což je podle mě neobvyklý skok z roku 2009, kdy se prý podle komentáře k jejímu obrázku proměnila v sexy dračici.

imagebam.com

Hilary a Mike: Svatba už brzy ?!?

21. července 2010 v 8:03 | Teri
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
Včerejší paparazzi fotky na internetu doslova rozpoutaly bitku o články týkající se Hilaryiné svatby. Hil si totiž se svou mamkou Susan zašla do šperkařství XIV Karats LTD. Že by se chystala na brzkou zamýšlející svatbu ?
Nic oficiálního se zatím neví, ale všechno, co teď Hilary dělá, nasvědčuje tomu, že už se rozhodla a svatku se svým snoubencem Mikem Comriem chce uspořádat co nejdříve. Jedním z vodítek také můžeme uvést pilné a časté chození na tréninky se svým osobním trenérem Harleyim Pasternakem, když se na Hil podíváme teď, tak musíme uznat, že její postava se neuvěřitelně změnila - štíhlé tělo, každodenní chození do kadeřnictví a teď ještě vybírání šperků!

Hilary in OK! magazine

15. července 2010 v 8:57 | Teri
A konečně přináším scany z veleúspěšného zahraničního magazinu ok! na červenec 2010 (v zahraničí ještě stále v prodeji, takže Američani zatím můžou ještě nakupovat :D)!

1. scan
Mluví se o tzv. dietě pěti, kterou vymyslel a ztvárnil osobní trenér Harley Pasternak. Dieta zpočívá v tom, že v malých dávkách váš jídelní harmonogram zpočívá: snídaně-svačina-oběd-svačina a mezi těmito jídly najdete čas na 5minut posilování jiné části vašeho těla, čímž se posilí všechny partie a vy si nebudetemuset upírat ani jednu dobrůtku (povolen jeden "žrací den"). Harley Pasternak jako zářný příklad uvádí naši Hiluš, která tímto dietním programem žije.
http://lovely-hilary-duff.blog.cz

2. scan
Časopis taky nabízí exkluzivní článek o čerstvě zasnoubených celebritách a jejich snubních prstýnkách! Inspirujte se podle celebrit a nakoukněte do tajů mužských vkusů na prsteny. Která celebrita byla u vybírání a kterou jejímiláček zaskočil ? Koukněte na scan a porovnejte prstýnky našich hvězdiček jako je Hilary Duff, Penélope Cruz nebo Jana Cramer!
http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Hil in Seventeen magazine

15. července 2010 v 8:48 | Teri
V magazínu Seventeen též vycházejícího až v srpnu 2010 se mluví o tzv. "roztomilých trendech, které musíte vyzkoušet", mezi nimi se objevili jvězdičky jako Taylor Momsen, nebo naše Hilary, kde píšou o jejích dioptrických brýlích, které můžeme někdy vidět na candies. "Když už musíte nosit brýle, proč to nevzít trochu jiným způsobem ?" hlásá titulek pod černými obroučky a smějící se Hil na obrázku,která je zabalená do trendy šedé šály :)

http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Hiluš in Cosmopolitan USA

15. července 2010 v 8:40 | Teri
Na následující měsíc (srpen 2010) pro nás americký modní časopis Cosmopolitan připravil jednu speciální stránku věnovanou nejvíc hit jeansům tohoto léta a jako hlavně představitelku tohoto hitu dali jako příklad Hilary Duff!!! Na scanu můžete vidět od nejsvětlejších po nejtmavší s různými odstíny, Hilary zvolila ležení tmavší jeansy s černým tílkem podtrženým bílou kabelkou.

http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Hil in InTouch CZ

8. července 2010 v 11:58 | Teri
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
V našem českém vydání InTouch červenec 2010 je zmínka o Hilary v žhavých novinkách ze světa mody. (časopis stále v prodeji!!)

Mega záře
Hvězdy si začaly ulítávat na obrovských náušnicích, které se skvěle hodí k jejich letním boho chic outfitům. Pamatujte na to, že takhle výrazné šperky nesnesou další ozdoby a vyniknou v kombinaci s jednobarevnými outfity. Vlasy můžete stáhnout nahoru nebo nechat romanticky vlát okolo vaší nové trendy ozdoby. Ať už vsadíte na pravé šperky, nebo bižuterie, dejte přednost originalitě před kýčem.

Jako vzor uvádějí celebrity jako je Cameron Diaz, Jessica Szohr, Eva Herzingová, nebo naša Hilary Duff, která je prý v oblasti mody považována za ikonu dnešních outfitů a modních trendů. Hil se nových věcí nebojí a velké náušnice ráda kombinuje s jednoduchými nebo nevýraznými věcmi, kterým dá tato větší ozdůbka pořádný říz :)

Hay vs. Hil a další nesmyslné ankety

7. července 2010 v 9:05 | Teri
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
Nejen na internetu, ale i na pár blogových fanstránkách o Hilary a Haylie jsem četla plno reklam na hlasování a komentování Hilaryiného outfitu, který na premiéře měla, je hot or not ? Podle mě z toho zahraniční stránky dělají něco velkého - jasně, Hilary se konečně objevila na nějaké akci, to však není důvod k tomu, abychom hned kritizovali a hlasovali pro to, jestli je outfit in nebo out, ne ?
Dále jsem také našla plno anket Hilary vs. Haylie - komu to sluší víc ? Tohle je podle mě taky dost velká blbost, holčinám to tam sekne oboum a je hloupost posuzovat, která z nich vypadá líp. Ano, souhlasím, novinek moc není (výjimku tvoří novinky týkající se tohoto večeru a dění po něm), ale že bychom se měli zabývat každým detailem....to mi přijde trochu jako ve škole (kdy chce mít učitelka na matiku náčtrek skoro stejně přesný jako rýsování, moc dobře to znám od nás ze školy xD).
Stačí prostě napsat, že Hilary i Hay vypadaly obě skvěle a nedělat z tohotakovou vědu ;)

Hil in Glamour magazine

28. června 2010 v 12:44 | Teri
Hilary se v časopisech objevuje čím dál častěji, tentokrát se o ní psalo v Glamour magazine na měsíc červenec vycházející v Latisnké Americe. Když jsem si to překládala, našla jsem spoustu informačních chyb, které do vás valit nebudu, jen řeknu, že na scanách se píše hlavně o svatebních šatech pro Hilary a jejím vkusu ;)
http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Inspirovala se Selena od Hilary ??

25. června 2010 v 14:45 | Teri
Na youtube.com jsem si prohlížela nové songy mých oblíbených stars, do kterých patří i Selena Gomez. Písnička Round and Round je velice sympatická a velice povedená, když jsem se však podívala na Hilaryino With Love (nahranou před třemi lety z Alba Dignity), přišlo mi to v některých scénách trošku podobné. Tak jsem trochu pátrala a našla tohle srovnávající video, nejspíš zobrazeno na nějaké zahraniční stránce.
O Hilary je známo, že patří mezi celebrity, které inspirují své okolí, tím ale nechci říct, že videoklip Seleny není originální....a co na to vy ??


Hilary in Cosmo (R)

23. června 2010 v 14:16 | Teri
Hil se objevila v časopisu Cosmo na červenec 2010, který pravidelně vychází v Rusku. Je dobré vidět, že se o Hilary zajímají i v Rusku avěnují jí alespoň pár řádků ve svých magazínech ;) Mluví se zde o Hilaryiné oblíbené řasence -Clinique řasenka (High Definition Lashes štětec)-kterou v řele doporučuje, takže co teď všichni uděláme? Povalíme do nejbližší drogerky a nakoupíme zásoby xD

http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Hil v Cleo magazine

21. června 2010 v 15:59 | Teri
Další scany, tentokrát z magazínu Cloe vycházející v zahraničí, vydání červenec 2010. Hilaryina nová fotka, další bohužel nejsou k mání, je však jasné, že komentář breaking the disney curse nejspíš nebude jen upoutávka, má se za to, že to bude opět plná dvojstránka píšící o Hilaryině cestě za slávou :)
P.S.: Až se objeví další scany, doplním je ;) xD
http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Hiluš in Cosmopolitan

21. června 2010 v 15:49 | Teri
V americkém časopisu Cosmopolitan se Hilary objevila hned na dvou stránkách - prvn ípopisuje její styl oblékání a chválí hlavně fešné náušnice (podle mě zobrazený outfit se povedl nadmíru skvěle♥) a na druhém je srovnávána s Kristen Steward, známou hlavní postavou Stmívání.
http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Hilary Duff - nejen naše Hiluš ??

21. června 2010 v 15:33 | Teri
Pokud nám fanouškům někdy někdo řekne slovo Hilary Duff, jistě si představíme Hil - zpěvačku, herečku a modní návrhářku, ale našla jsem naitalských stránkách článek, kde se píše, že je Hilary napsaná jako jméno v knížce. Nevystupuje tam jako hlavní hrdinka či jiná postava, kniha (Percy Jackson a Olympionic) spíše píše o songu So Yesterday, který Hilary nazpívala.

http://lovely-hilary-duff.blog.cz

Hilary: vždy ta žádanější

18. června 2010 v 15:00 | Teri
http://lovely-hilary-duff.blog.cz
V českém časopisu InTouch (červen 2010) se píše jeden obvzlášť hezký článek o sestrách Duffových. Hilary na svou sestru nenechá dopustit, je to její velký vzor.

HAYLIE: VE STÍNU SLAVNĚJŠÍ SESTRY
Herectví a hudba, to je společný koníček sester Duffových. I jejich první vystoupení v muzikálu ,,Louskáček" bylo společné! Pak starší Haylie zazářila v reklamách i televizíních seriálech, ale sotva na scénu vkročila její mladší sestra Hilary, hned se zájem všech soustředil na ni. Haylie ale necítí zášť: ,,Jsme nejlepší kamarádky a navzájem si pomáháme vypořádat se s těmi negativními stránkami slávy." říká Hilary. ,,Halie je tak chytrá a talentovaná, že nepotřebuje protekci, ani se za ni nemusím nikdy přimlouvat." Sestry společně dokonce točili v Material Girls i Foodfight! a Haylie pro Hilary píše písničky. Dokonalá spolupráce!

Hilary in Sky magazine

12. června 2010 v 10:00 | Teri
Objevili se scany z amerického Sky magazine červen 2010! Časopis mluví o Hilarynu novém filmu, uvidíte jeden obrázek Hil a Mika jako čerstvě zasnoubený a zamilovaný pár a do třetice bude Hilary, která měla stejně jako další dvě celebrity stejné šaty, posuzována. Check it out!

http://lovely-hilary-duff.blog.cz

FITSNews: Hilary je dokonalá

28. srpna 2009 v 11:33 | Teri
Internetová stránka napsala článek, který věnovala Hilary Duff:
,,O její hmotnosti můžou někteří spekulovat, no my v tom však máme jasno - Hilary je přírodní kráska, která nepotřebuje zhubnout ani o píď ! Její postava je perfektní. Hilary je dokonalá žena. Když hrála Lizzy McGuire, všude, kam vstoupila, si na ni lidé ukazovali prstem a říkali: Hele, to je ta, která hrála v eriálu ! Ukazování však změnilo její obarvení vlasů a změna stylu image. Když se podíváme na fotky teď a na fotky, kdy točila například Cinderella Story, musíme konstatovat, že její váha je zcela v pořádku."

Hilary v "In Style"

28. srpna 2009 v 9:58 | Teri
Hils e opět objeví v modním americkém časopisu In Style, kde je obvzlášť pečená vařená, ale nikdo jí to nezazlívá, jelikož ona modní ikonou je :)
Ve scanech Hiluš podporují v navrhování pro DKNY Jeans, dočtete se tam nové zajímavosti o postupu kolekce a náročné tvorbě a samozřejmě nebudou chybět fotky z nové kolekce, kterou Hil navrhuje. A aby těch novinek a toho veselí nebylo málo, Hilary pro ně nafotila shoot, který se zatím objevil jen v časopisu, no ale já si myslím, že co nejdřív bude přiřazen k osficiálním shootům 2009 !

Leighton: Hilary nemusí hubnout !

19. srpna 2009 v 10:08 | Teri
Leighton Meester (znáte ze seriálu Gossip Girl, kde hraje Blair Waldorf) nedávno otevřeně promluvila o své spolukolegyni a kamarádce Hilary Duff.
,,Nemám ráda to, co řekl Savage ! Hilary je skvělá holka a ten jeden týden, co jsme spolu natáčeli a ve volném čase podnikali různé soukromé akcičky jsme se hodně spřátelily. Každý má jiné geny, já například svou hubenost zdědila po rodičích. Každý ví, že dostávat se s hubnutím do extrému je hrozně riskantní a můžou z toho být v budoucnu dost velké problémy. Hubnutí je zdravé, ale do určité míry, já sama však na diety ani podobné procedury nevěřím. Hilary není tlustá, je to hubená holčina, která už nesmí ztratit ani za mák své postavy, ale Savage si o tom myslí své...."
 
 

Reklama