Teen Choice Awards: Hilary Duff - Gossip girl / hlasuj TADY

menší HIATUS - malujeme celý dům, po dodělání budu opět aktivní ;)

→SBéčka←

Seznam SBéček

6. července 2008 v 10:43 | Teri
Jelikož mám hodně práce a SBéček stále přibývá, nestačím přidávat novinky o Hil, takže tady je přehledný seznam všech mých miláčků :)

http://lovely-hilary-duff.blog.cz

15.SB - hilary-love

30. dubna 2008 v 17:06 | Teri
Juj, a další blogísek, který mi nabídl, jestli bych s ním nespřátelila ! Já prostě nemůžu jen tak říct ne aniž bych si nevyčítala, že by to toho druhého zranilo ...
Webmiss: Hilarka
Můj názor:
Mě osobně se mocinky líbí její new desing a na to, že s blogem teprve 29.4.2008 začala si myslím, že se jí vede pěkně ... Jen aby jí to vydrželo, znám pár blogů, které hned po založení na blog kašlou ... Což asi nebude případ Hilarky, která už tam přidala pár fantastických článečků :)

14.SB - cute-hilary

30. dubna 2008 v 17:02 | Teri
Ani jsem nikdy nevěřila tomu, že se mě někdo bude ptát, jestli nechci SBéovat ... Protože se o blog asi moc n estarám a píšu sem jen samé hovadiny, ale přeci jenom je tohle první blogísek ... :)
Webmiss: Tereza
Můj názor:
Blog jen svítí všemi nádhernými jarními barvami a tak to má být, protože nějak to zatracený jaro musíme přivolat :D Ale samozřejmě zde najdete plno videjí a fotešky Hil, takže se máte na co těšit, stačí jen jedno jediné kliknutí a už jste na jejím bločku !:)

13.SB - Nikuska5555

28. dubna 2008 v 18:21 | Teri
Nejvíc mě oslovil název blogu, Skvělá Hilary ! A taky to, že je desing v tmavě modrým odstínu a s Hil, to prostě nemá obdoby :)
Webmiss: Nikuska5555
Můj názor:
Je to suprovej blogísek se super majitelkou, která mi udělala suprovej desing !!! Sice jsem ho ještě nepoužila, ale nebojte, času dost a Nikusce slibuju, že ho na tuti použiju, protože je krááásnej !:)

12.SB - bejsi

28. dubna 2008 v 18:15 | Teri
Není to sice blog jen o Hilary Duff, ale Ashley je taky moje velká oblíbenkyně, mám její CD a už čekám na další :)
Webmiss: Bejsi
Adresa blogu: www.bejsi.blog.cz
Můj názor:
Co dodat, je to moc fajnový a pěkný blog, kde Bejsi upřednostňuje Hil a Ashley, moje dvě oblíbenkyně ! Blog obsahuje plno zajímavostí o těchto dvou stars a dokonce jsem se divila, že majitelka má už 41 SBéček !:D Wow, tak to je teda síla !

11.SB - fabuloushilary

27. dubna 2008 v 18:40
Tak tenhle blogísek mi padl do oka už dýl, ale neměla jsem odvahu zeptat se majitelky, jestli by nechtěla spřátelit ... Ale na druhou stranu, za zeptání nic nedám ... :)
Webmiss: Adnilek.Simca
Můj názor:
Jak už jsem psala, tento blog mi padl do oka hned od začátku, kdy jsem se dívala na blogy o Hil ... Ale jelikož můj blog nebyl nic moc, neměla jsem odvahu se nikoho zeptat, ani tohoto překrásného blogu, jestli nechce spřátelit ... Sebrala jsem odvahu a zeptala se a bum, už jsme SBéčka ! Mám hroznou radost, takže teď vymýšlím speciální překvápko pro všechny návštěvníky !:D

10.SB - super-hilaryd

27. dubna 2008 v 11:58 | Teri
Na internetu jsem si našla jeden úžasný blogísek, který mi hned padl do oka ! A tak jsem si řekla, že za zeptání, zda chce být mým SB, nic nedám ... :)
Webmiss: Miss-sixty, Danduliiček
Můj názor:
Je to velice pěkný blog o Hilary, kde si můžete přečíst plno zajímavých článků ... Jsem ráda, že jsme spřátelené, aspoň si budem moct pomáhat :) Desing se asi bude měnit, což je na druhou stranu dobře, ale myslím, že ten, co tam mají teď je fakt moc miloučký a já bych si ho tam nechala :)

9.SB - dufflove

27. dubna 2008 v 8:43 | Teri
Je to moc hezký blog, který se sice teprve rozjíždí, ale já mu chci pomoct, aby jeho rozjezd byl perfektní a aby nezkrachoval, protože je fakt moc hezký a myslím, že blogy o Hilary by si měli pomáhat ... :)
Webmiss: Karka
Adresa blogu: www.dufflove.blog.cz
Můj názor:
Desing je skvělej, modrá barva je in a je to moje nejoblíbenější !:) A co je hlavní, je to blog o Hilary, tak proč nespřátelit ? Stojí to zato ! Navíc majitelka blogu je super holka ( tedy na mě tak působí ), zaslouží si dobrý rozjezd, když já ho mohla mít taky ... :) A za to holkám moc děkuju, že mi pomohli a že mě podporují ... :)

8.SB - Hilary-rocks

26. dubna 2008 v 9:08 | Teri
Jůůů, další pěkný bloček do mé "zbírky" blogísků :) Jsem moc ráda, že spřátelila .. :D
Webmiss: Hanííík
Můj názor:
Je to krásný blogísek se super záhlavíčkem a spousty informacemi ... Věděli jste napříkald o tom, že 1.5.2008 proběhne na Nově film Italské prázdniny ? Já teda ne, ale abych zvětšila jeho sledovanost, budu si to sem taky muset dát na blog !:)

7.SB - youngandfree

26. dubna 2008 v 8:40 | Teri
No, sice tento blog není jen o Hilary Duff, ale proč nezkusit taky něco nového, jiného ?:)
Webmiss: Roxy
Můj názor:
Když jsem viděla články a záhlaví s Hilary, už jsem si říkala: ,,Tak ten požádámo spřátelení !" pak jsem se podívala pozorně a zjistila, že tento blog není jen o Hilary. Majitelka na svou obranu řekla: ,,No, sice nemám blog jen o Hilary, ale je převážně o ní !" nemusela nic dodávat, já jsem ráda za každý spřátelený blog, kde najdete články o Hilary ... :)

6.SB - Love-hilaryduff

26. dubna 2008 v 8:35
Ani jsem tomu nemohla uvěřit, když mi majitelka blogu na otázku: ,,Nechceš spřátelit ?" odpověděla: ,,Jo, klidně, budu ráda :)"
Webmiss: Love-hilaryduff.blog.cz
Můj názor:
Musím se pořád dívat na ten krásný desing ... Jak to jen majilka zvládla ? Vždyť je to jak od profíka a to nežertuju ! A ty články jsou taky suprový, vyjadřuje v nich, co cítí a tak to má být :) Prostě suprovej blog, jsem ráda za jeho SB ... Tak to abych se spakovala a šla dál díky těmto krásným bločkům ... :D

5.SB - Hankys

24. dubna 2008 v 19:17 | Teri
,,Ten desing je tááák úžasný !" bylo moje první, když jsem se koukla na tento blog ... Absolutně jsem neměla slov, protože já takový desing nikdy umět nebudu ...
Webmiss: Hankyska
Adresa blogu: www.hankys.blog.cz
Můj názor:
Tak jaký je asi můj názor, co ? No prostě bombááá !:) Ty barvy jsou prostě mega sladěný, plno zajímavostí a videjí ... Co víc si přát ?:) Jen bych chtěla dodat, že mě opravdu okouzlila tím, že jsem zjistila, že sestry Duffovi budou mít možná svou kolekci ... To by bylo supeeer !:)

4.SB - oh-hilaryduff

24. dubna 2008 v 19:04 | Teri
Okouzlil mě krásný desing a taky pěkné záhlavko, no prostě jsem našla, co jsem hledala :) A tak jsem neváhala a napsala komentík o přihlášení do SB, protože jsem si tento blog nemohla nechat ujít :)
Webmiss: Pavlisa
Můj názor:
Má velice krásný název, což se neposmívám, ale říkám to tak, jak to cítím :) Záhlaví mě absolutně dostalo, to jsem neměla slov a možná poprosím Pavlisu, jestli by mi taky takový neudělala ... :) Najdete zde vše o Hilary ale i krásné fotky a mnoho dalšího :)

3.SB - Duffinky

24. dubna 2008 v 18:58
Psala jsem jí na blog, protože se mi moc líbil ... Říkám si: ,,Takový pěkný blogísek ..." zamýšlím se a pak píšu komentář o spřátelení ... :)
Webmiss: Blazulka96
Adresa blogu: www.duffinky.blog.cz
Můj názor:
Nejdřív mě majitelka bločku naštvala reklamou na blogu, ale když jsem se podívala, že je blog o Hilary Duff, roztála jsem !:) Vyplnila jsem bleskovku a dostala opravdu moc krásný diplomek ! A tak mi to nedalo a já musela znovu na tento blogísek jít, až jsem s "hrůzou" zjistila, že se mi tento blog opravdu líbí a ráda vyplňuji bleskovky za krásné diplomky ... Nevěříte ? Klikněte na odkaz a můžete soutěžit !:)

2.SB - hilarka-duff

23. dubna 2008 v 17:20 | Teri
Byla jsem vykulená z toho, když mi tento krásný a opečovávaný blog, tedy spíš majitelka, napsala, jestli bych nechtěla spřátelit. Moje odpověď zní: ,,Anooo !"
Webmiss: Kacicek:-*
Můj názor:
Krásně sladěný blog s mýma oblíbenýma barvama ... Neříkám, že hnědá je moje oblíbená barva, ale okouzlilo mě to, že majitelka má velice silný čich na desingy ... :) V blogu najdete opravdu moc informací a pár bezvadných fotek, takže neváhejte a určitě se mrkněte ... :)

1.SB - onlyhilary

21. dubna 2008 v 18:00
Je to neuvěřitelné, ale jedna moc hodná majitelka velice krásného blogísku souhlasila se spřátelením a já teď s nadšením píšu tento první článek o spřátelení !:)
Webmiss: Hil*An
Můj názor:
Podívejte se na její blog do jejich komentářů ... Je to velmi hodná a inteligentní holka, která nemusí nadávat sprostě a hned někoho odpálkuje :) Taková majitelka se mi moc líbí, ale nejen ona ! Její blog, který prochází různými krásnými desingy je plný informací o Hilary a čerstvé zprávy, které si nenecehjte ujít ! Hil*An bude možná ( pokud bude chtít ) zakladatelka našich členských kartiček, takže se těšte, protože já jsem jí moc vděčná ... :)

Přihláška pro SBéčka

30. března 2008 v 17:25 | Teri
Pokud se vám můj blog líbí a chcete být má SBéčka, tak stačí jen vyplňit přihlášku do komentů a já se vám v nejbližší době ozvu.
Neozvu-li se vám do týdne, nechci s vámi mít nic společného, ale většinou nejsem vybíravá a spřáteluji se všemi :)

Pravidla:
*nepiš komentáře typu "caw, jak se máš ?" nebo "obíhám"
*celebrity se v seznamu nesmí opakovat (např. pokud už jsem spřátelená s blogem o Seleně Gomez, tak další brát nebudu)


Přihláška:
Nick:-
Blog:-
Proč chcete být Sbé ?:-
O kom máte blog ?:-
 
 

Reklama